Pracuji na svých projektech

Sallie

Značka české přírodní kosmetiky

Sallie

Značka, která se zrodila v roce 2023 v návaznosti na Krušnohorskou kosmetiku, s kreativní spoluprací s návrhářkou Debbie Brown.

Výrobky Sallie jsou 96-100%, s důrazem na ekologické balení, lokálnost a vysokou kvalitu.

Pokud patříte k milovníkům přírodních produktů, srdečně zvu k návštěvě:

www.sallie.cz

 

 

Cosmee Vision s.r.o.

Společnost zastřešující výrobu a distribuci kosmetiky.

Cosmee Vision s.r.o.

Tato společnost se zrodila v nádherné tvůrčí energii ve spojení s Pavlem Martínkem a jeho společností Mandario Company s.r.o.

Tento projekt mne vrací trochu k mým podnikatelským začátkům při mateřské dovolené, kdy jsem právě začala kosmetikou a poznala  Pavla.  V lednu 2023 jsem dostala příležitost zapojit se do úžasně tvořivé vize v oblasti výroby, vývoje, budování a podpory značek, prodeje a distribuce české kosmetiky. S velkým důrazem na ekologii, přírodní materiály, šetrnost a kvalitu.

První naší společnou značkou je SALLIE. Přírodní, ručně vyráběná kosmetika s velkým podílem vřídelní soli, pocházející z Karlovarského Vřídla.

Vizí Cosmee Vision je postupně rozšiřovat portfolio produktů i značek, podporovat i start-upy a zakázkovou výrobu klientů Mandario Company a vytvořit unikátní kosmetickou galerii.

 

 

ARCHADIE s.r.o.

Společnost založená v roce 2008. Výhradní dovozce produktu WC+BIDET2v1 zn. CREAVIT na český, slovenský a maďarský trh.

ARCHADIE s.r.o.

Tato společnost se soustředí na dovoz a prodej speciálního produktu sanitární keramiky, který jsem nazvala WC+Bidet 2v1. Toaletní mísa, která má v sobě zabudovanou bidetovou trysku, mě zaujala již při mé první návštěvě Turecka v roce 2007. Říkala jsem si, proč tak skvělý produkt, který zvýší komfort hygieny a zároveň šetří místo i peníze v ČR není. Od nápadu nebylo daleko k činu. Domluvila jsem exkluzivní smlouvu s druhým největším tureckým výrobcem Canakcilar Seramic a pod jejich značkou Creavit uvedla tento produkt na český trh.

Začátky nebyly snadné, čeští zákazníci byli velmi konzervativní a trvalo asi tři roky, než jsme nasmlouvali síť pravidelně odebírajících koupelnových studií a obchodů. V dalších letech jsme rozšířili o svou pobočku na Moravě a partnerské pobočky na Slovensku a v Maďarsku. Produkt wc+bidet 2v1 nepoužívají jen domácnosti, ale najdete je v luxusních hotelech, lázních, zdravotních zařízeních a jiných veřejných budovách.

Pro mě osobně je ARCHADIE důkazem, že když svůj projekt založíte na odvaze dělat nové věci, funkčních dlouhodobých vztazích, kvalitě, důvěře a vytrvalé práci, nese vám pak stabilní milionové tržby a dává možnost investic do seberozvoje a dalších projektů.

Po nějaké době se v ČR objevily i podobné toalety jiných značek. Ale kvalitou a šířkou portfolia (kolem 30 modelů závěsných, kombi, barevných, moderních designových, retro i speciálních pro hendikepované či XL) jsme stále nejsilnějším dodavatelem v ČR, na Slovensku a v Maďarsku.

Více o firmě se dozvíte na www.archadie.cz a koupit můžete v eshopu www.wcbidety2v1.cz

Golden Club

 

Golden Club

Soukromý vzdělávací klub
Vize a mise

Spolupracujeme s lídrem trhu v oblasti spoření a prodeje drahých kovů a vytváříme síť spolupracovníků, kteří s námi sdílí tyto myšlenky a hodnoty.

Zároveň budujeme GOLDEN CLUB.

Vzdělávací akademii a podpůrný systém exklusivně pro náš tým.

Učíme lidi, jak efektivně pracovat, uzavírat obchody osobně i online, starat se prvotřídně o klienty, využívat moderní nástroje k akvizici. Ale také, jak pracovat na sobě a společně růst. Úspěch není jen suma na vašem kontě. Úspěch je to, kým se na té cestě stanete. Kam vyrostete. Jak inspirujete a dovedete pomáhat dalším lidem. Společně bohatneme. Na fyzické i duchovní úrovni.

O tom je GOLDEN CLUB.