Vystudovala jsem FA ČVUT a postgraduál na VŠE – oceňování nemovitostí.

Tvorba ve spojení formy a funkce jako základní životní princip mě provází celým životem. Je jedno, co tvořím. Vždy je mým záměrem, aby to bylo krásné a funkční.

Po pracovních zkušenostech ve stavebně obchodní firmě a nadaci pro rozvoj architektury a stavebnictví jsem pochopila, že můj život bude o samostatné cestě. Že jistota zaměstnání není nic pro mě. Během mateřské dovolené mi došlo, že SVOBODA je pro mě hnacím motivem a začala jsem podnikat. S cílem vždy moci trávit svůj čas se svou dcerou, tak jak já chci. Mateřství mi dalo obrovskou sílu.

Moje první kroky vedly přes MLM, kde se mi ještě během MD povedlo vybudovat tisícové sítě a dostat se na statisícové příjmy. Následně jsem investovala do sebe, svého mnohaletého vzdělávání a do svých firem a projektů. Hodně času a energie jsem věnovala osobnímu rozvoji a tvorbě motivačních a podpůrných systémů pro podnikání. Samozřejmě i mě neminuly tvrdé lekce, ne vše se vždy povedlo a za chyby jsem tvrdě zaplatila, jak penězi, tak energií, ztrátou růžových brýlí či spousty času. Naučila se poučit se z nich a jít dál. O to zajímavější životní cesta to pak je.

 

Během let jsem vytvořila obchodní společnost Archadii, která uvedla na český a následně i slovenský a maďarský trh produkt wcbidet2v1. Několik let jsem se věnovala reklamní výrobě, spoluvlastnila fitness centrum, bistro a spolupracovala na mnoha menších projektech.

Vždy mě zajímala oblast zdraví, udržení si kondice i mladistvého vzhledu do vysokého věku. V lednu roku 2023 jsem dostala příležitost se k zapojit do úžasné spolupráce v tvorbě přírodní kosmetiky a výživy. A tak se pouštím zas do nového dobrodružství.

Mé projekty vždy tvořím s obrovskou ENERGIÍ a VIZÍ užitku pro spoustu lidí a zároveň pasivního příjmu pro mě, abych byla svobodná v další tvorbě.

V mé práci vnímám obrovský společenský přesah. Mám potřebu podporovat svými znalostmi, zkušenostmi i energií podnikatele, kteří vnímají vědomě podnikání jako svůj styl života. Pokud totiž posílíme bohatou střední třídu nezávislých, zodpovědných a svobodných lidí, kteří se nebojí mít svůj názor, bude se nám na světě lépe žít!

 

Miluju spoustu věcí. Rychlou jízdu v autě, hory, moře… to vše mě energeticky nabíjí. Ty vůně dálek, jiných kultur a energií mi dodávají sílu a inspirují mě v tvorbě. Vždycky, když překročím hranice, mám pocit, že i moje mysl je osvobozena. Cestování je pro mě nezbytnou součástí života. Stejně tak ale i klid o samotě, nebo pouze v kruhu nejbližších.